Кошик 0

Публічний договір

Публічний договір про надання послуг

Основні поняття

Відвідувач сайту — особа, що відвідала сайт https://bookram.com.ua без цілі розміщення замовлення.

Користувач — фізична особа, Відвідувач сайту, що приймає умови публічного договору і бажає оформити замовлення на сайті https://bookram.com.ua.

Покупець — Користувач, який розмістив замовлення на сайті https://bookram.com.ua з ціллю придбання товару для особистих потреб.

Bookram – Книжковий інтернет-магазин — Фізична особа-підприємець, що діє на підставі Свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності. . Продаж товарів здійснюється сі складу продавця, що знаходиться в межах України.

Продавець — Bookram – Книжковий інтернет-магазин, товар якого розміщено в інтернет-магазині..

Інтернет-магазин — Інтернет-сайт, розміщений в мережі інтернет за адресою https://bookram.com.ua, де представлені товари, що пропонуються продавцем для придбання, а також умови оплати та доставки товарів покупцям.

Сайт — https://bookram.com.ua.

Сторінка Продавця — сторінка сайту, яка містить відомості про умови продажу, доставки і повернення товарів. Сторінка продавця доступна за посиланням, яке розміщено на сторінці оформлення замовлення під кнопкою «Підтвердити замовлення».

Товар — книги, журнали, ігри та інші товари, які представлено для продажу на сайті продавця..

Замовлення — правильним чином оформлений запит покупця на придбання і доставку вказаним покупцем способом товарів, які вибрані на сайті.

1. Загальні положення

1.1 Продавець здійснює продаж товару через інтернет-магазин за адресою https://bookram.com.ua.

1.2 Замовляючи товари через інтернет-магазин, користувач погоджується з умовами продажу товарів,  викладеними нижче (далі – Умови продажу товарів). У разі незгоди користувач зобов’язаний негайно припинити використання сервісу і покинути сайт https://bookram.com.ua.

1.3 Ці умови продажу товарів, а також інформація про товар, яка представлена на сайті, являються публічним договором у відповідності зі ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4 Дані умови можуть бути змінені продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача/Покупця. Нова редакція умов вступає в силу з моменту її публікації на сайті, якщо не буде передбачене інше.

1.5 Угода користувача (далі – Угода) вступає в силу з моменту відправки  покупцю продавцем електронного підтвердження прийняття замовлення при оформленні покупцем замовлення без авторизації на сайті, а також з моменту прийняття від покупця замовлення за телефонами + (044) 501-36-70 або +(099) 238-50-36.

1.5.1 Договір роздрібної купівлі-продажу товару вважається заключеним з моменту оформлення замовлення на сайті продавця.

1.5.2 Повідомляючи продавцю свій e-mail і номер телефону, відвідувач/користувач/покупець дає згоду на використання вказаних засобів зв’язку продавцем, а також третіми особами, які залучені їм для цілей виконання зобов’язань перед відвідувачами сайту/користувачами/покупцями, з ціллю виконання розсилок рекламного і інформаційного характеру, які містять інформацію про знижки, акції і інші заходи продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, яка  безпосередньо пов’язаних з виконанням забов’язань покупцем в рамках цього публічного договору. Здійснюючи замовлення, користувач/покупець погоджується з тим, що продавець може доручити виконання договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

1.6 Всі права і зобов’язання по заключенному з користувачем договору виникають безпосередньо у продавця, при цьому покупець приймаючи цю угоду, повністю розуміє і погоджується, що у разі заключення договору з продавцем, відмінним від Bookram – Книжковий інтернет-магазин, Bookram – Книжковий інтернет-магазин не являється стороною вказаного договору і не несе зобов’язань, пов’язаних з його виконанням, крім передбачених цим договором.

1.7 В рамках замовлення Bookram – Книжковий інтернет-магазин надає користувачу інформаційний супровід заключенного користувачем з продавцем договору.

2. Предмет договору

2.1 Предметом договору є надання можливості покупцю придбання для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов’язаних зі здійсненням підприємницької діяльності, товари, які представлені в інтернет-магазині https://bookram.com.ua.

2.2 Дана угода розповсюджується на всі види товарів і послуг, що представлені на сайті, поки такі пропозиції з описом  Данное Соглашение распространяется на все виды Товаров и услуг, представленных на Сайте, пока такие предложения с описанием присутні в інтернет-магазині.

3. Товар і порядок здійснення покупки

3.1 Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, які представлені на сайті. Фотографії, що супроводжують товар, є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього виду товару. Опис і характеристики, що супроводжують товар, не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити помилки.

3.2 В разі відсутності замовлених покупцем товарів на складі продавця, останній вправі  виключити вказаний товар з замовлення або анулювати замовлення покупця, повідомивши покупця шляхом відправлення відповідного електронного листа за адресою, яка вказана покупцем при реєстрації або  дзвінком представника інтернет-магазину.

3.3 Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання продавцем своїх зобов’язань перед покупцем.

3.4 У разі відміни повністю або частково передоплаченого замовлення вартість відміненого товару повртається продавцем покупцю способом, яким товар було оплачено.

3.5 Очікувана дата передачі замовлення в службу доставки повідомляється покупцю представником інтернет-магазину електронною поштою або телефонним дзвінком покупцю.  Дата передачі товару може бути змінена продавцем у разі наявності, з боку продавця, об’єктивних причин.

4. Доставка заказа

4.1 Товар доставляється почтовым оператором у вигляді поштового відправлення, самовивозом або кур’єром з урахуванням вибраного способу оплати. Способи доставки товарів вказані на сайті в розділі «Оплата і доставка» за адресою https://bookram.com.ua/payment-and-delivery. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені покупцем з представником інтернет-магазину. Терміни доставки поштовими операторами не залежать від продавця.

4.2 Територія доставки товарів, представлених на сайті, обмежується територією України, крім окупованих територій..

4.3 Затримки в доставці товарів можливі через непередбачені обставини не з вини продавця.

4.4 При доставці замовлення вру доставке Заказ вручається покупцю або треій особі, яка вказана в замовленні в якості отримувача (далі покупець і третя особа іменуються «Отримувач»).

4.5 Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження товару переходить до покупця з моменту передачі йому замовлення.

4.6 Обов’язок продавця передати товар покупцю вважається виконаною в момент отримання покупцем товару.

4.7 Порядок доставки и відкриття відправлень, виконаних поштовими службами, визначається діючими правилами поштового зв’язку.

4.8 При прийнятті замовлення від кур’єра, покупець зобов’язаний оглянути товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту і комплектності товару. У разі відсутності претензій до доставленого товару, покупець розписується в «бланку замовлення товарів» і оплачує товар. Підпис в доставочних документах  засвідчує, що претензій до товару отримувачем не заявлено і продавець повністю і належним чином виконав свої зобов’язання по передачі товару.

4.9 Користувач розуміє і погоджується з тим, що:
виконання доставки – окрема послуга, яка не є невід’ємною частиною товару, що купується покупцем, виконання якої закінчується в момент отримання отримувачем товару і виконання оплати за нього. Претензії до якості товару, що купується, які виникли після отримання і оплати товару, розглядаються згідно Закону України «Про захист прав споживачів» і гарантійними обов’язками продавця.

5. Оплата товару

5.1 Ціна товару вказується в гривнях і включає в себе податки.

5.2 Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.

5.3 Ціна товару вказується на сайті продавця. В разі невірного вказання ціни замовленого покупцем товару, продавець інформує про це покупця для підтвердження замовлення за виправленою ціною або анулювання замовлення. При неможливості зв’язатися з покупцем дане замовлення вважається анульованим.

5.4 Ціна товару на сайті може бути змінена продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений покупцем товар зміні не підлягає.

5.5 Оплата товару виконується покупцем:

  • готівковими коштами при отриманні замовлення в сумі, що відповідає сумі замовлення, вказаної на сайті з урахуванням знижок;
  • безготівковими коштами з використанням банківських карт при оформленні замовлення в сумі, , вказаної на сайті з урахуванням знижок.

6. Повернення товару і грошових коштів.

6.1. Повернення товару належної якості:

  • Повернення товару належної якості можливе у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид,  Возврат Товара надлежащего качества возможен в случае, если товар не использовался, сохранен его товарный вид, споживчі властивості, пломби, ярлики та пакування.
  • Продавець зобов’язаний повернути оплачену за товар грошову суму протягом 30 днів з дня повернення товару.
  • Не підлягають поверненню товари що входять до списку у відповідності з Додатком№ 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. М 172).

6.2 Продавець не відповідає за недоліки товару, якщо вони виникли після його передачі покупцю внаслідок порушення покупцем правил користування або збереження товару, дій третіх осіб, або непереборної сили.

7. Відповідальність

7.1 Продавець не несе відповідальність за   Продавец не несет ответственности за збитки, причинені покупцю внаслідок неналежного використання товарів, які були придбані в інтернет-магазині.

7.2 Продавець не несе відповідальність за зміст і функціювання зовнішніх сайтів.

8. Конфіденційність і захист інформації

8.1 Персональні дані користувача/покупця обробляються згідно Закону України від 01 червня 2010 року № 2297-VI «Про захист персональних даних».

8.2 Особисті дані збираються виключно з ціллю виконання вимог, що діють у сфері регулювання податкових відношень, відносин у сфері бухгалтерського обліку і у відношенні у сфері реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних складає 5 років.

8.3 При оформленні замовлення на сайті користувач надає наступну інформацію: прізвище, Ім’я, адресу електронної пошти, номер контактного телефону.

8.4 Надаючи свої персональні дані при оформлені замовлення на сайті, користувач погоджується на їх обробку продавцем, у тому числі для цілей просування продавцем товарів і послуг

8.5 Продавець використовує персональні дані користувача/покупця:

  • для реєстрації на сайті;
  • для виконання своїх обов’язків перед користувачем/покупцем;
  • для оцінки і аналізу роботи сайту;

8.6 Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту або телефон користувача/покупця з його згоди. Користувач/покупець вправі відмовитися від отримання рекламної і іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують користувача/покупця про замовлення і його етапи обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відмінені користувачем/покупцем.

8.7 Продавець вправі використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційної інформації і не передаються третім особам.

8.8 Продавець не несе відповідальності за відомості, надані користувачем/покупцем на сайті в загальнодоступній формі.

8.9 Продавець вправі робити записи телефонних розмов з користувачем/покупцем. При цьому продавець зобов’язується: запобігати спробам несанкційованого доступу до інформації, отриманої під час телефонних переговорів, і/або передачу їх третім особам, які не мають відношення до виконання замовлень, у відповідності з Законом України від 02.10.1992 року № 2657-XII «Про інформацію».

9. Термін дії публічного договору

9.1 Даний публічний договір вступає в силу з моменті її прийняття відвідувачем сайту/покупцем, і діє до моменту відзиву прийняття публічного договору.

10. Додаткові умови

10.1 Продавець вправі переуступати або якимось іншим чином передавати свої права і обов’язки, які витікають з його відношення з покупцем, третім особам.

10.2 Інтернет-магазин і сервіси, що надаються, можуть тимчасово або повністю бути недоступні по причині проведення профілактичних або інших робіт або з будь яких інших причин технічного характеру. Технічна служба продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім інформуванням покупців або без такого.

10.3 До відносин між Користувачем/покупцем і продавцем  К отношениям между Пользователем/Покупателем и Продавцом застосовуються положення законодавства України..

10.4 У разі виникнення питань і претензій зі сторони користувача/покупця він може звернутися до продавця телефоном або іншим доступним способом. Всі спори, що виникають продавець буде старатися вирішити шляхом перемовин, а при непорозумінні спір буде передано на розгляд в судовий орган у відповідності з діючим законодавством України.

10.5 Признання судом недійсності будь якого положення даного договору не  Признание судом недействительности какого-либо положения настоящего Соглашения не тягне за собою недійсності інших положень.